Standardy

Vysoká kvalita, maximální funkčnost


K požadavkům současného stylu života odpovídá vybraný standard vybavení. Vybrali jsme pro vás kvalitní značky od prověřených českých i světových výrobců.

V projektu jsou navržena nadstandardní materiálová řešení s moderními technologiemi, které umožní výraznou úsporu energií. Již ve standardu nabízíme kombinaci kvalitních stavebních i bytových prvků. Budoucí majitelé jistě ocení kvalitní okna s trojskly, velkoformátové obklady a dlažby i moderní vybavení koupelen. V interiéru jsou navrženy designově čisté bezfalcové dveře a parketové dřevěné podlahy. V rámci nadstandardního řešení nabízíme i možnost instalace podlahového topení.

 Všechny byty jsou vybaveny rekuperací a budou využívat energii také z vlastních fotovoltaických panelů umístěných na střechách domů.

Jsme připraveni Vám poskytnout i služby bytového architekta, který dokáže pomoci s kuchyní na míru, zařídit vestavěné skříně, vhodně zvolit a navrhnout osvětlení a vybavení designovým nábytkem nebo třeba jen pomoci s výběrem barev a kombinací materiálů tak, aby byl váš byt příjemný a funkční.