Rezidenční bydlení

v těsném sousedství Břevnovského kláštera

Lokalita


Strategicky umístěný developerský projekt Rezidence Nad Klášterem je situován v populární pražské městské části Břevnov na ulici Bělohorská v těsném sousedství Břevnovského kláštera. Tato tradiční lokalita vás okouzlí svým historickým nádechem s téměř venkovskou atmosférou a rozsáhlými plochami zeleně. I přes komorní a mírné klima poskytuje Břevnov svým obyvatelům veškeré výhody města. Lokalita nabízí bohatou občanskou vybavenost, široké spektrum služeb a aktivit včetně snadné dopravní dostupnosti centra.
Výjimečnost Břevnova už jen podtrhují velkolepé kulturní akce, které se zde pravidelně konají.

Adresa Projektu

Bělohorská 185/163
Praha 6 - Břevnov
.....................................

Veřejná doprava

Tramvaj č. 22, 25, 97 
Autobusy č. 164, 168, 174, 180, 184, 191, 260 
Metro A Petřiny – 10 minut MHD

Občanská vybavenost

FN Motol, ÚVN Praha
MŠ, ZŠ, SŠ 
Obchody, restaurace, fitness

Pražská čtvrť s dobrou adresou

Vše, co potřebujete, máte na dosah


Bělohorská ulice je centrem a srdcem Břevnova. Najdete zde obchody s lokálními prodejci, restaurace, kavárny, ale také mnoho dalších služeb. Milovníci velkých nákupů ocení blízkou Metropoli Zličín, kam dojedou autem během necelých 15 minut. K aktivnímu odpočinku pak můžete využít pár minut pěšky vzdálenou Ladronku, Oboru Hvězda nebo autem dostupnou Divokou Šárku. V letních měsících se můžete zchladit na blízkém koupališti Petynka nebo zajít na přírodní koupaliště Džbán.
Během 6 minut jízdy tramvají se dostanete k Pražskému hradu nebo Petřínu, za 15 minut jste pak v samém centru Prahy, a to díky oblíbené tzv. vyhlídkové tramvaji č. 22. Blízkost centra Prahy a Malé Strany nabízí spoustu možností kulturního vyžití. Pokud často létáte do zahraničí, určitě oceníte i výbornou dostupnost letiště. Autem tam budete do 15 minut. 
Děti to nebudou mít daleko do školy či školky a na vás už bude jen rozhodnutí, zda vyberete školu státní či soukromou. Prestižní Gymnázium Jana Keplera je vzdáleno 6 minut tramvají, státní gymnázium Na Petřinách je od domu vzdálené necelé dva kilometry. O vaše zdraví bude skvěle postaráno především díky zdravotním zařízením jako jsou FN Motol, ÚVN Praha či lokální Poliklinika Pod Marjánkou.

Místo odpočinku i zábavy

Kultura, sport i dlouhé procházky


Městská část Břevnov nabízí širokou škálu možností pro trávení volného času. Vyberou si zde všichni – aktivní sportovci, děti, milovníci dlouhých procházek, filmoví fanoušci i ti, kteří se rádi účastní společenských událostí. Nudit se zde rozhodně nebudete. 

V těsné blízkosti domu se nachází park Ladronka, kde své naleznou nejen sportovní nadšenci. V areálu Ladronky se pravidelně konají kulturní akce, přímo v usedlosti Ladronka se nachází prostorná restaurace s bowlingem a vlastním kontejnerovým pivovarem, kde můžete ochutnat jejich vlastní pivo Heyl přímo z tanku.  

Dalším zdrojem zábavy poskytuje samotný Břevnovský klášter, který pravidelně pořádá kulturní a společenské akce. V areálu kláštera najdete mimo jiné i výbornou restauraci a pivovar. Kulturní a sportovní akce se konají i v dalším oblíbeném břevnovském místě – oboře Hvězda. Turisticky a historicky zajímavý je i nedaleký poutní areál s kostelem Pany Marie Vítězné na Bílé hoře (kostel Pražského Jezulátka), který kromě historie a nabízí i krásný výhled do okolí.  Oblíbená přírodní rezervace Divoká Šárka je vzdálena pouhých 8 minut autem. Filmoví fanoušci si mohou užívat komorní atmosféry v kině Dlabačov. 

Můžete také vyrazit objevovat krásy historické Prahy a udělat si krásnou vycházku přes Nový svět na Pražský hrad a z něj do historického centra. Z Malé Strany se pohodlně vrátíte zpět lanovkou na Petřín. Pokud preferujete méně turistická místa, za pozornost stojí čtvrť Ořechovka s dechberoucími historickými vilami.

Zaujal vás náš projekt?


Zanechte nám zprávu, ozveme se vám.

Kontaktní formulář

Developer

OTHERWISE Czech s.r.o.
Bělohorská 185/163, 169 00 Praha

Kontakt:

telefon: +420 736 77 97 07
e-mail: info@otherwiseczech.cz

Zadané údaje zpracováváme v souladu s GDPR.